Euro-medical – sprzedaż sprzętu i aparatury medycznej

0
99

Firma medyczna Euro-Medical powstała w 2010 r i od tamtej pory rozwija się i osiąga kolejne sukcesy służąc   szpitalom, prywatnym klinikom, gabinetom a także wszelkim jednostkom medycznym jak i pacjentom oraz osobom prywatnym. Co rok rozwijamy nasza ofertę handlową, szukając dla klientów nowoczesnych rozwiązań, innowacyjnych i spełniających wszelkie nawet najwyższe wymagania. Kooperujemy z dziesiątkami firm, nie tylko polskimi ale również zagranicznymi, co czyni naszą ofertę handlową niezwykle bogatą w światowe nowinki w branży medycznej.  Setki konstruktorów oraz inżynierów z całego świata mocno pracują na bogactwo i sukces naszej oferty handlowej. Mamy niezwykle zgrany i pragnący ciągłego rozwoju team handlowców oraz wsparcia sprzedaży. Dzięki licznym szkoleniom mamy wiedzę, aby jak najlepiej służyć pomocą klientowi podczas procesu zakupu. Potrafimy doradzić klientowi sprzęt lub aparaturę   zważając na indywidualne wymagania interesanta, warunki lokalowe, jak i nawiązując do państwa możliwości budżetowych. Dobrze wiemy, że nie zawsze drogie rozwiązanie jest zawsze najlepsze, dlatego proponujemy rozwiązania dobrane indywidualnie do Państwa.  Przez wiele lat na rynku krajowym przeprowadziliśmy miliony rozmów z klientami, toteż nasz team może nosić miano specjalistów pod każdym względem.

Poznaj ceny i cennik sprzętu medycznego w EURO-MEDICAL

Potrafimy doradzić klientom korzystne rozwiązania ze wskazaniem właściwego budżetu jakim określony klient dysponuje. Nie zawsze drogie rozwiązania są najlepsze, dobrze więc mieć przy zakupie  doradcę, który będzie rozumiał twoje oczekiwania, widział wszelkie wymagania i dopasuje rozwiązanie mając pod uwagą Państwa budżet. Przez wiele lat pracy wprowadziliśmy na lokalny rynek wiele wyrobów sprzętu medycznego, setki łóżek medycznych, szafeczek przyłóżkowych , wózków do przewozu chorych, szaf medycznych, foteli ginekologicznych elektrycznych, wózków zabiegowych oraz innych sprzętów. A także niezliczone ilości aparatury medycznej, między innymi monitorów pacjenta, aparatów EKG, pulsoksymetrów, aparatów ktg oraz wiele,  wiele innych. Dziękujemy klientom za zaufanie przez lata. Chcemy dalej strać się dla Państwa, rozwijać ofertę cenową, szukać nowinek technicznych, innowacyjnych rozwiązań. Zapraszamy na naszą stronę www.

Zlokalizowani jesteśmy na samym południu Polski, posiadamy stosunkowo wielki magazyn, co umożliwia nam na utrzymanie sporych ilości sprzętu medycznego oraz aparatury medycznej, wiąże się to z krótkimi terminami realizacji Państwa zamówień, co wyróżnia naszą firmę na tle firm konkurencyjnych.  Jak wiadomo termin realizacji jest istotnym czynnikiem jeśli chodzi o wybór sprzętu medycznego czy aparatury przez klientów.  Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznego czy też poprzez stronę www, umieściliśmy na niej czatbota- dzięki czemu możecie Państwo mieć kontakt z nami na żywo. Czekamy na państwa: www.euro-medical.pl . Zachęcamy do współpracy.