Kardiomonitory importera – Euro-Medical – Zobacz

0
11

F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-444-60-70 adres email: [email protected]

Firma euro-medical zaprasza do współpracy wszystkich klientów, którzy poszukują sprzętu lub aparatury medycznej. Jesteśmy firmą typowo handlową zajmującą się zaopatrywaniem placówek medycznych w sprzęt i aparaturę medyczną. W swojej szerokiej ofercie handlowej mamy monitory pacjenta, elektrokardiografy, pulsoksymetry ale również wózki do przewożenia chorych, wózki do przewozu zwłok, łóżka szpitalne. Jeżeli chcesz poznać naszą pełną ofertę wejdź na naszą stronę firmową. Jako firma działamy na runku już ponad 10 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy setki projektów w zakresie dostaw sprzętu medycznego dla polskich oraz zagranicznych klientów. Aparatura medyczna z naszej oferty służy pacjentom w wielu placówkach na terenie kraju. Naszymi odbiorcami są szpitale, dps-y, przychodnie, prywatne gabinety jak również kliniki. Podstawowym produktem , który sprzedajemy są monitory pacjenta. Tutaj mogą Państwo zobaczyć pełną ofertę na kardiomonitory.
Polecamy również szeroki wybór wózków reanimacyjnych : https://euro-medical.pl/wozki-medyczne
Monitory funkcji życiowych to standardowe urządzenia wykorzystywane przez pracowników służby zdrowia do oceny ogólnego stanu zdrowia pacjentów. Zazwyczaj monitor parametrów życiowych rejestruje: Ciśnienie krwi, puls, poziom nasycenia tlenem, temp, częstość oddechów. W szczególności ich najważniejsze zastosowanie polega na kontrolowaniu podstawowych parametrów życiowych pacjenta podczas trwania zabiegów czy operacji. Dzięki stosowaniu w naszych systemach monitorowania technologii umożliwiających dostęp do pełnego zakresu danych pacjenta, ułatwiają one podjęcie decyzji jak również pomagają zaoszczędzić czas poświęcany na szukanie informacji. W kardiomonitory wyposażone są wszystkie oddziały szpitalne – sale operacyjne, sale nadzoru intensywnej terapii ale również przychodnie, gabinety medyczne, domy opieki społecznej. Dostępne są w obrocie również przenośne kardiomonitory, które mogą być używane w domach prywatnych. Wyroby te dostępne są w rożnych wielkościach, rozdzielczościach oraz z opcjami za dopłatą takimi jak wózek pod kardiomonitor, kapnograf czy centralne monitorowanie pacjenta. Sprawdź pełną naszą ofertę na naszej stronie www.
Wyroby sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą oraz doświadczeniem naszym klientom. Dodatkowo zatrudniamy przedstawicieli handlowych, którzy każdego dnia odwiedzają naszych klientów na terenie całego kraju. Od lat rozbudowujemy również siatkę sprzedaży przez firmy dystrybutorskie. Współpraca z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów. Wszystkich zainteresowanych naszą marką produktów zapraszamy do kontaktu. Mamy dla naszych dystrybutorów specjalną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje korzystny rabat.
Gwarantujemy od lat serwis naszych sprzętów. Gwarantujemy dostępność części zamiennych i szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą firmę klientom. W szczególnych przypadkach dajemy także klientowi sprzęt medyczny zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentowi. Poznaj naszą firmę. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.