Strona głównaModaAktówka na dokumenty

Aktówka na dokumenty

Aktówka na dokumenty

Aktówki na dokumenty to podręczne akcesorium, wykorzystywane najczęściej w pracy wszystkich, którzy pracują z klientem. Zdecydowanie ułatwiają one przechowywanie i przenoszenie potrzebnych dokumentów- ofert, umów czy planów. Dodatkowo pozwalają one na utrzymanie porządku, który jest niezwykle ważny i ułatwia pracę. Aktówki, to zaraz po laptopie czy tablecie jedno z ważniejszych przyrządów w pracy poza biurem.

Firma Cartello posiada szeroki wybór aktówek w swojej ofercie. Znajdują się na stronie internetowej https://cartello.pl/pl/3-aktowki. Ze względu na swoja pojemność mogą pomieścić bardzo dużą ilośc niezbędnych dokumentów, a ich piękne, stylowe wykonanie sprawia, że dodatkowo prezentują się bardzo elegancko. Aktówka na dokumenty to również ogromny komfort pracy, a skórzana to wręcz najlepszy dodatek do codziennej stylizacji. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie doskonałą jakość wykonania. W ofercie Cartello znajdują się dwie kategorie aktówek: aktówki z serii Stefano i Medico. W kategorii Medico znajduje się skórzane etui na dokumenty wielkości A5. Służy przede wszystkim do przechowywania wizytówek lub kart. Bez problemu pomieści także płyty CD. Posiada także wyznaczoną przegrodę na artykułu piśmiennicze oraz klips, którego głównym zadaniem jest przytrzymywanie dokumentów. Aktówka w stylu etui może być jeszcze wykorzystywana jako tak zwany receptownik do przechowywania recept, czyli najlepsze rozwiązanie dla lekarzy. Posiadanie skórzanej aktówki za każdym razem świadczy o profesjonalizmie oraz poważnym podejściu do potencjalnego klienta, pacjenta. Firma Cartello wyróżnia się wykonywaniem aktówek ze skóry ekologicznej i udzielaniem gwarancji na 24 miesiące na wszystkie produkty. Wybrane modele posiadają ring, dzięki któremu można wpiąć do aktówki dodatkowe dokumenty. Wszystko dzięki ich dużej pojemności. Bezpieczeństwo przed uszkodzeniami zapewnia wbudowany zamek dwustronny. Aktówki pozwalają na utrzymanie wszystkich niezbędnych rzeczy w jednym miejscu i pozwalają na ich swobodne przenoszenie.

Wysoka jakość aktówek Cartello

Ponadto firma Cartello oferuje konkurencyjne ceny na rynku, nie ujmując przy tym jakości wykonania. Aktówka na dokumenty może być nazywana równiez teczką na dokumenty lub biwuarem. Produkowane są w jednym, czarnym kolorze, który pasuje do wszystkiego i jest standardowym, klasycznym kolorem. Aktówka może być również świetnym prezentem dla bliskiej osoby na specjalną okazję. Szczegółową ofertę znajdziesz na ich stronie internetowej www.cartello.pl w zakładce Aktówki.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne