Strona głównaModaDamskie ubrania - dzisiejsza moda

Damskie ubrania – dzisiejsza moda

Dzisiejsze ubrania damskie to linia ostatecznej reprezentacji pewności siebie kobiety, która uczyni ją jeszcze bardziej stylową i efektowną. Znajdź informacje o poradach dotyczących odzieży damskiej i kardynalnych zasadach ubierania się w stosunku do kształtu ciała.

1. Styl letni

Ogrzewanie jest włączone! Ściągnij swoje khaki i tę prostą koszulę. Nawet nie próbuj. Zwykłe trójniki są zbyt nudne, aby pokonać ciepło. Zdejmij obciążenie i zrób to za pomocą kolorów. Lato to mieszanka wzorów kiczowatych, dzikich i egzotycznych. Wypróbuj niektóre batiki lub haftowane bluzki z materiału, unikatowe wzorzyste spódnice lub ubrania bogate w kolorowe, ładne falbany. Jeśli chcesz nadal trzymać się dżinsów, sparuj ją z tuniką z odkrytymi ramionami jako osłonę.

2. Prosty, ale elegancki styl

Przebieranie się w sexy nie zawsze oznacza mini spódniczki i super ciasne topy. Wypróbuj jakiś klasyczny wygląd. Poluzuj, nie ciasno. Pełna spódnica, nie porywająca. Ułóż luźno dłuższą sukienkę z pełną obwódką, która będzie pasowała do wzrostu i nie bój się wyróżniać. Chude i wysokie kobiety będą wyglądać dobrze na sukienkach z paskami ze sztywnymi plisami, które wyglądają tak jak w latach czterdziestych.

3. Rozwiń styl

Kto mówi, że tylko dzieci mogą ubierać się słodko i funky? Odejmij 8 do 10 lat swojego prawdziwego wieku dzięki kolorowej, szyderczej sukience, która sprawi, że poczujesz taniec na sposób Mary Poppins. Dobrze jest ubrać się słodko i funky, o ile wiesz, gdzie go nosić i jakie akcesoria do niego pasują.

4. Jedno jedyne znalezisko

Idealnym sposobem na wyrażenie opinii na temat mody jest przymierzenie kobiecej odzieży, która jest gorąca i wydaje się wyjątkowo twoja. Kwiatowe i metalowe ćwieki są klasycznymi kombinacjami upiększeń do niecodziennych tkanin.

5. Kształtuj się!

Zakrywanie nie jest pochlebne. Szerokie tkaniny podkreślają kształt i rozmiar ciała. Nagie plecy, spódniczka do kolan lub krótsza, dekolt w serek i podkoszulek z trzema czwartymi rękawami pomogą ci pokazać jakiś kształt. Najbardziej pochlebne z ubrania dla kobiet są proste nogawki lub obcięte buty, które będą siedzieć na biodrach, talii lub tuż poniżej kości biodrowej. Pamiętaj, że pełne, okrągłe kształty na górze i na dole sprawią, że będziesz wyglądać nieco bardziej okrągło.

6. Czerwony alert !!!

W każdym damskim dzienniku z ubraniami, czerwony jest klasycznym kolorem, który nigdy nikogo nie nudzi. Jest ucieleśnieniem mocy, śmiałej pewności siebie i certyfikowanego oszustwa dla pochlebstwa figuralnego ze względu na głębszą inkarnację. Ma także niezwykłą moc absorbowania światła i ukrywania ciemności.

7. Noś Czarny, gdy masz wątpliwości.

To prawda, że ​​czarny sprawia, że ​​wszyscy wyglądają na szczuplejszych. Jest to najbezpieczniejszy kolor. Należy pamiętać, że czerń nigdy nie zniknie w modzie mody, zwłaszcza w przypadku odzieży damskiej.

8. Wyglądasz wspaniale na zmianę

Sukienki Shift mają efekt wyszczuplający, ponieważ są skonstruowane z rzutkami na linii biustu i szwami, które zwiększają krzywiznę i talię. Większość sukienek zmiany są albo do kolan lub krótsze. Ale obie długości dają taki sam uniwersalny efekt wyszczuplenia.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne