Damskie ubrania – dzisiejsza moda

0
1383

Dzisiejsze ubrania damskie to linia ostatecznej reprezentacji pewności siebie kobiety, która uczyni ją jeszcze bardziej stylową i efektowną. Znajdź informacje o poradach dotyczących odzieży damskiej i kardynalnych zasadach ubierania się w stosunku do kształtu ciała.

1. Styl letni

Ogrzewanie jest włączone! Ściągnij swoje khaki i tę prostą koszulę. Nawet nie próbuj. Zwykłe trójniki są zbyt nudne, aby pokonać ciepło. Zdejmij obciążenie i zrób to za pomocą kolorów. Lato to mieszanka wzorów kiczowatych, dzikich i egzotycznych. Wypróbuj niektóre batiki lub haftowane bluzki z materiału, unikatowe wzorzyste spódnice lub ubrania bogate w kolorowe, ładne falbany. Jeśli chcesz nadal trzymać się dżinsów, sparuj ją z tuniką z odkrytymi ramionami jako osłonę.

2. Prosty, ale elegancki styl

Przebieranie się w sexy nie zawsze oznacza mini spódniczki i super ciasne topy. Wypróbuj jakiś klasyczny wygląd. Poluzuj, nie ciasno. Pełna spódnica, nie porywająca. Ułóż luźno dłuższą sukienkę z pełną obwódką, która będzie pasowała do wzrostu i nie bój się wyróżniać. Chude i wysokie kobiety będą wyglądać dobrze na sukienkach z paskami ze sztywnymi plisami, które wyglądają tak jak w latach czterdziestych.

3. Rozwiń styl

Kto mówi, że tylko dzieci mogą ubierać się słodko i funky? Odejmij 8 do 10 lat swojego prawdziwego wieku dzięki kolorowej, szyderczej sukience, która sprawi, że poczujesz taniec na sposób Mary Poppins. Dobrze jest ubrać się słodko i funky, o ile wiesz, gdzie go nosić i jakie akcesoria do niego pasują.

4. Jedno jedyne znalezisko

Idealnym sposobem na wyrażenie opinii na temat mody jest przymierzenie kobiecej odzieży, która jest gorąca i wydaje się wyjątkowo twoja. Kwiatowe i metalowe ćwieki są klasycznymi kombinacjami upiększeń do niecodziennych tkanin.

5. Kształtuj się!

Zakrywanie nie jest pochlebne. Szerokie tkaniny podkreślają kształt i rozmiar ciała. Nagie plecy, spódniczka do kolan lub krótsza, dekolt w serek i podkoszulek z trzema czwartymi rękawami pomogą ci pokazać jakiś kształt. Najbardziej pochlebne z ubrania dla kobiet są proste nogawki lub obcięte buty, które będą siedzieć na biodrach, talii lub tuż poniżej kości biodrowej. Pamiętaj, że pełne, okrągłe kształty na górze i na dole sprawią, że będziesz wyglądać nieco bardziej okrągło.

6. Czerwony alert !!!

W każdym damskim dzienniku z ubraniami, czerwony jest klasycznym kolorem, który nigdy nikogo nie nudzi. Jest ucieleśnieniem mocy, śmiałej pewności siebie i certyfikowanego oszustwa dla pochlebstwa figuralnego ze względu na głębszą inkarnację. Ma także niezwykłą moc absorbowania światła i ukrywania ciemności.

7. Noś Czarny, gdy masz wątpliwości.

To prawda, że ​​czarny sprawia, że ​​wszyscy wyglądają na szczuplejszych. Jest to najbezpieczniejszy kolor. Należy pamiętać, że czerń nigdy nie zniknie w modzie mody, zwłaszcza w przypadku odzieży damskiej.

8. Wyglądasz wspaniale na zmianę

Sukienki Shift mają efekt wyszczuplający, ponieważ są skonstruowane z rzutkami na linii biustu i szwami, które zwiększają krzywiznę i talię. Większość sukienek zmiany są albo do kolan lub krótsze. Ale obie długości dają taki sam uniwersalny efekt wyszczuplenia.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.