Strona głównaModaJak wybrać suknie ślubną?

Jak wybrać suknie ślubną?

Każda przyszła panna młoda widzi się tym ważnym dniu w przepięknej sukni ślubnej. Przychodzą jej na myśl sceny z filmów o miłości. Ona krocząca zjawiskowej kreacji, Oczy wszystkich gości zwrócone tylko na nią. Jednak jak w gąszczu różnorodnych sukienek odnaleźć tą wymarzoną, idealną, niezapomnianą?

Suknia ślubna oczekiwania a rzeczywistość

Marzenie o sukience do ślubu tkwi w każdej kobiecie. Już małe dziewczynki chcą być księżniczkami, mieć błyszczące, obszerne kreacje z tiulu i satyny. Z upływem czasu wizje najpiękniejszej sukienki zaczynają przybierać nieco inne kształty. W zależności od zmieniającego się trybu życia, gustu, oczekiwań, ulubionych kreatorów mody, wygląd sukienki do ślubu zaczyna ewoluować.

Jednak, gdy przyszła panna młoda staje przed ostateczną decyzją pojawia się uczucie rozdarcia. Głęboko w sercu wciąż widzi siebie jako księżniczkę, którą była dzieciństwie. Zaczyna zastanawiać się, czy suknia, która jest nieco ekstrawagancka będzie tą idealną. Czy może zostać przy jednym z klasycznych modeli.
Najlepiej wybrałaby obie opcje.

Jest to trudna decyzja, którą tak naprawdę powinna podjąć tylko przyszła panna młoda. Warto więc, aby w takich przypadkach miała możliwość przymierzenia wielu sukienek ślubnych w różnych stylach, często bardzo od siebie odbiegających.

Jaką suknię ślubną wybrać?

W wielkim skrócie – taką, która spowoduje szybsze bicie serca. Gdy przyszła panna młoda ubierze idealną suknię po prostu to poczuje. Każda następna, ani poprzednia, nie będzie już budziła u niej takich emocji.
Oczywiście przy wyborze warto pamiętać też o kilku praktycznych wskazówkach:

  • krój powinien być dopasowany do sylwetki tak, aby podkreślał jej walory i tuszował niedoskonałości
  • długość sukienki warto dostosować do stylu oraz smukłości, kształtu nóg i rodzaju obuwia
  • dodatki zawsze podkreślają charakter sukni, więc są bardzo istotne – można zdecydować się na klasyczne, lub poeksperymentować z kontrastowymi barwami
  • kolor sukienki powinien być idealnie dobrany do kolorytu i rodzaju cery
  • długość rękawów oraz rodzaj i głębokość dekoltu, zależy od temperatury otoczenia, miejsca ślubu, charakteru uroczystości, a także osobistych preferencji
  • rodzaj tkaniny często stanowi o stylu całej kreacji (np. satyny na eleganckie, proste sukienki glamour; gipiurowe koronki i frędzle na suknie boho, tiule na balowe sukienki, itp.)

Suknie ślubne można wypożyczyć, zakupić, uszyć w praktycznie dowolnym fasonie, kolorze, rozmiarze. Najistotniejsze jest jednak to, aby ta wybrana przez pannę młodą była dla niej jedyną w swoim rodzaju.

Więcej na temat wyboru sukni ślubnej można przeczytać na https://suknieslubnebialystok.pl/

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne