Strona głównaModaJaką biżuterię wybrać na ślub?

Jaką biżuterię wybrać na ślub?

Panna młoda chce wyglądać idealnie w dniu ślubu, dlatego każdy detal w jej kreacji będzie miał duże znaczenie. Sprawdź jaki dodatek wybrać, by ożywił suknię i dobrze pasował do okazji.

Nie tylko tradycyjne rozwiązania

Często kobiety stawiają na biel w dniu swojego ślubu. Niektóre wybierają czystą, śnieżną, inne przełamują ją kremowym lub odważniejszym odcieniem, jak róż lub błękit. Pomimo tradycyjnego podejścia do stroju, panny młode coraz chętniej sięgają po biżuterię w postaci bransoletki lub kolczyków o innym kruszcu niż białe złoto. Dla kobiet, które chcą wprowadzić kolory do swojej stylizacji, jak i dla tych, które wolą błyszczeć całkowicie w tym jednym jedynym sklep Zeccoro proponuje ciekawy wybór dodatków, które odpowiednio dopełnią cały wygląd.

Ulubione kolory na ręce

W ofercie znajdują się m.in. bransoletki z diamentami, konkretnie tenisowe, czyli są dość proste i nierzucające się w oczy. Ta cecha będzie istotna, by zachować równowagę pomiędzy ozdobą na nadgarstku a innymi elementami garderoby. Drobny wzór daje nam dużą dowolność przy wyborze koloru, ponieważ będzie on widoczny tylko z bliska. Da to możliwość założenia, np. ulubionej naszej lub narzeczonego barwy, która będzie dodawała nam otuchy w tym stresującym dniu.

Praktyczna biżuteria nie tylko w dniu ślubu

Nie będzie to jednak całkiem niewidoczna ozdoba, więc uzyskamy dzięki niej delikatne złamanie jednolitej bieli na naszej sukni. Bransoletka ta sprawdzi się również z kreacjami w innym kolorze, a po uroczystości będzie dobrze pasować do stylizacji oficjalnych, jak i nie. Będzie to więc praktyczny dodatek, który nie trafi po ślubie na wieczność do szkatułki. Podobne, szersze zastosowanie mogą mieć kolczyki z diamentami, które również można efektownie dopasować do stroju na nasz wielki dzień.

Znaczenie kolorów

Ozdoby na uszach będą bardziej widoczne niż na ręce, dlatego należy ostrożnie je dobrać i przemyśleć zakup. Najbezpieczniejszą opcją będzie oczywiście białe złoto, choć nie jest on jedyną opcją. Jednak równie pięknie tego dnia będą wyglądały na uszach np. kolczyki ze szmaragdami lub szafirami. W wyborze odpowiedniego diamentu warto kierować się nie tylko jego dopasowaniem do naszej urody, ale też symboliką. Z tego względu dobrym wyborem mogą być czerwone rubiny oznaczające płomienną miłość.

Równowaga w stylizacji

Znaczącą rolę w wyborze właściwej biżuterii odegra też wielkość umieszczonych w niej kamieni szlachetnych, dlatego drobne kolczyki z małymi diamencikami świetnie sprawdzą się z lekką sukienką i delikatną urodą, z kolei do ciężkiej kreacji, z dużą ilością fałdek i zakładek dobrze jest założyć na uszy coś mocniejszego, co wyrówna ciężar i zbalansuje naszą stylizację.

Każda kobieta będzie kierowała się trochę innymi względami, dobierając odpowiednią biżuterię do swojej ślubnej kreacji. Ważne jest, by czuła się dobrze w swoim zestawieniu, bo to jej dzień. Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowana na konkretną ozdobę i nie wiesz, co wybrać, skorzystaj wymienionych sugestii, by skompletować odpowiednie kolczyki lub bransoletkę do swojej stylizacji.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne