Strona głównaModaBluzy i koszulki dla par

Bluzy i koszulki dla par

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla drugiej połówki? A może po prostu chcecie sobie sprawić coś co będzie wyrażało waszą osobowość oraz wasze uczucia? Właśnie o takim produkcie jest ten artykuł. Bluzy dla par lub spersonalizowane koszulki na zamówienie to nietypowa propozycja, która cieszy się zainteresowaniem zakochanych. 

Jakie wzory są popularne? 

Kreatywność na bluzy dla par praktycznie nie zna granic i tak naprawdę czym coś bardziej spersonalizowanego tym lepiej. Jako dawkę inspiracji poniżej zamieszczamy kilka ciekawych pomysłów. 

Najprostszy pomysł to bluzy z napisem “chłopak”, “dziewczyna”. Niby to tak nie wiele, ale czasami właśnie w prostocie tkwi magia. Naszym zdaniem bluzy z własnym nadrukiem potrafią być naprawdę romantyczne mimo że sam pomysł jest bardzo prosty. 

Trochę bardziej z pazurem prezentują się bluzy z napisem:

  • her demon, his angel
  • I am her batman, I am his catwoman
  • I will keep you wild, you keep me safe
  • Jego wysokość PIOTR (lub dowolne imię), Jej wysokość ANITA (lub dowolne imię),
  • King, Queen
  • Moja kobieta, Mój facet

Trzeba przyznać że niektóre pomysły są naprawdę ciekawe. Poza tym że wywołują uśmiech bo są lekko zabawne mają w sobie dużą dozę pewnej romantyczności. Z pewnością zakochani cenią sobie takie prezenty. 

Kolejnym ciekawym pomysłem na bluzy dla par są wzory przeznaczone na specjalną okazję. Na bluzie można na przykład napisać “pierwsze walentynki z moim chłopakiem”, lub “pierwsza rocznica ślubu” itd. Z pewnością taka bluza lub koszulka sprawi że wyjątkowy dzień będzie jeszcze bardziej uczczony.

Podsumowując, bluzy dla par cieszą się całkiem sporym powodzeniem i ciężko się temu dziwić. Jest to uniwersalny pomysł na prezent, który potrafi zaskoczyć drugą połówkę. Poza akcentem humorystycznym, bluzy dla par są cenione za to że uchodzą za romantyczny prezent. Para nosząca podobne ciuchy wyraża w ten sposób swoją osobowość i przywiązanie do drugiej osoby, co zdecydowanie można uznać za romantyczny gest, który jest w modzie! 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne