Strona głównaModaJak wyglądać świetnie?

Jak wyglądać świetnie?

Nie wiemy, jak postrzegają nas inni. W skrajnościach może to wywołać samoświadomość, lub może prowadzić do rozmyślania. Żaden z nas nie zasługuje na pochwałę. Pomyśl o tym. Wygląda, w sensie abstrakcyjnym, wywarłoby znaczący wpływ na ludzkie spojrzenie na życie, bardziej niż chcieliby się przyznać. Jeśli ludzie naprawdę postrzegają osobę jako dobrze wyglądającą, to jaka to krzywda?

Wszystko to odwraca się od nieporozumienia, które wygląda na płytkie. Etyka nauczy nas, że piękno jest pod głęboką skórą. Wszystko to prawda, bardzo prawdziwe; ale tylko w pewnym zakresie. “Wyglądać świetnie” i być pięknymi to dwa odrębne pomysły, ponieważ piękno jest w dużej mierze subiektywne. Jednak wspaniały wygląd to kwestia kultury i miejsca. Można wywnioskować, że w naszych czasach człowiek będzie uważał drugiego człowieka w biznesowym garniturze za zamożnego, a przynajmniej zatrudnionego. Ale nie musi być przystojny. Ta analogia biznesu świadczy o niezaprzeczalnym człowieku kompetentnym: natychmiastowej interpretacji naszego otoczenia. Nie jest to ani płytkie, ani możliwe do uniknięcia.

Taka jest droga fizycznego wszechświata.

Istnieją ogólne standardy doskonałego wyglądu. Ponieważ termin ten nadaje nieco niejasności, “wyglądający świetnie” pociąga za sobą pewność siebie; zaufanie, bezpretensjonalne i nierozcieńczone, wiąże się z komfortem w twoim otoczeniu. Poniższe wskazówki mogą być przydatne dla osoby poszukującej pewności siebie, a nie samoświadomości lub pokrzepienia.

„Tongue Cleaner”. Tak, to małe urządzenie okaże się niedocenione. Zwalcza nieświeży oddech w najlepszy możliwy sposób: przesuwa powierzchnię języka głęboko w otworze gardła. Nic nie zabija zaufania gorzej niż nieświeży oddech, bo podskakuje bez ostrzeżenia, nawet po dokładnym szczotkowaniu; a perłowe białe zęby nie są warte dwóch centów, jeśli nikt nie chce być przy otwartych ustach. Język – a nie zęby czy dziąsła – jest kluczowym miejscem na okropny oddech. Oddech jest bardziej związany ze zdrowym rozsądkiem, niż z jakąkolwiek kulturą. Postępuj zgodnie z tą zasadą: kupa pachnie kupą, bez względu na to skąd pochodzisz. Niektóre kultury mogą wydawać się bardziej tolerancyjne wobec zasady, ale gburowaty nie może tego preferować.

Ubrania workowate należą do pół-subiektywnej, półprawnej kategorii, która świetnie się prezentuje. Główny powód, dla którego niewiele robią, aby zaakcentować użytkownika, wynika z jego projektu. One zwisają i zniekształcają noszącego. Chyba że deklaracja kulturowa, workowate ubrania po prostu nie działają. Odnosi się to również do makijażu: jeśli nie podkreśla naturalnych cech, to nie ma większego sensu. Zadaj sobie pytanie, co jest bardziej imponujące, naturalne lub sztuczne? Tak, sztuczny wygląd jest akceptowalny i powszechny, ale bez wątpienia zawsze jest przeciwnikiem natury.

To prowadzi do naszego wniosku. Akcentuj i komplementuj swoje naturalne cechy. Ta zasada ma sens, szczególnie jeśli chcesz wykazać zaufanie do siebie. Higiena to uniwersalny zwyczaj, a tongue cleaner służy jako analogia. Jednak ta ostatnia dyskusja w tym artykule podkreśla bardzo ważny kamień wartościowy w wyglądzie świetnym, który ma wyglądać dobrze i dobrze się czuć zgodnie z tym, co “Ty”. Nie przesadź. Ponieważ we wszechświecie zawierającym interpretację, nie ma większej błędnej interpretacji niż w błędnym interpretowaniu twojego poczucia jaźni. Bądź szczęśliwy z tego, kim jesteś i pokaż to w najlepszy możliwy sposób.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne