Strona głównaModaLuksusowe ubrania - czemu warto je mieć?

Luksusowe ubrania – czemu warto je mieć?

Drogie ubrania dla niektórych wydają się zbędne, natomiast dla innych są dużym marzeniem. Naszym zdaniem kupując choć raz markową rzecz można zauważyć różnicę pomiędzy rzeczami z sieciówki, a markami premium. Czym różnią się ubrania od projektantów od tych sieciówki i czemu warto je mieć?

Markowe ubrania, a te z sieciówki

Niestety sieci sklepów odzieżowych, zwłaszcza tych „na każdą kieszeń”, stawiają na bardzo tanie materiały. Są to m.in. poliester, bawełna lub nylon. Produkowane są masowo, co również wpływa na ich jakość. Sieci sklepów swoje produkty szyją w miejscach, gdzie siła robocza jest najtańsza. To najczęściej Chiny oraz Bangladesz. W fabrykach często pracują osoby, które nie otrzymują należytego wynagrodzenia. Wiele osób, które chcą przerwać takie złe traktowanie pracowników, buntuje się i bojkotuje znane marki. 

Modowi buntownicy zaczynają więc szukać ubrań np. w second handach lub komisach z luksusową odzieżą. W trakcie szukania ubrań z drugiej ręki natrafiają często na prawdziwe, modowe perełki, a te na pewno różnią się jakością od tych z galerii handlowej. 

Markowe ubrania są wykonane z droższych materiałów, takich jak jedwab oraz angora. Wspaniale układają się na ciele i są bardzo wytrzymałe, zarówno na przetarcia, jak i częste pranie. Aplikacje są naszywane lub haftowane, a nie naklejane, dlatego nie odpadną po pierwszym praniu.

Gdzie kupić luksusowe ubrania?

Piękne, luksusowe ubrania, można kupić m.in. w butikach projektantów, ale również w specjalnych komisach odzieżowych. Sprzedają one markowe ubrania, które są nowe lub praktycznie nowe, a ich cena znacznie różni się od tych, które są dostępne w butikach projektantów.

Takie komisy, jak Komis Label posiadają markowe rzeczy, znanych i lubianych projektantów, odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. To również idealne miejsce na zakup prezentu dla bliskiej osoby.

Markowych ubrań nie warto kupować w internetowych butikach oraz na serwisach sprzedażowych, ponieważ nie mamy nigdy pewności, czy dana rzecz jest faktycznie oryginalna. W sieci krąży mnóstwo replik, które znacznie różnią się swoim składem i jakością od oryginałów.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne