Strona głównaUncategorizedDługopisy reklamowe

Długopisy reklamowe

Reklama jest niezbędnym działaniem firm, przyczyniającym się do sprowadzenia potencjalnych klientów. W dzisiejszych czasach jest bardzo wiele sposobów reklamowania się, zarówno prezentowanie różnymi kanałami swojej oferty jak i budowanie rozpoznawalności marki. Drugi cel nie koniecznie wymaga od przedsiębiorcy prezentowania swojej oferty, atutów czy innych szczegółowych informacji, tutaj należy skupić się na sprzedaniu loga czy nazwy firmy. Badania dowodzą, że często gdy stajemy przed wyborem produktu, którego zalet nie znamy i nie jesteśmy w stanie porównać – wybieramy ten, którego logo czy nazwa kojarzy nam się, gdzieś ją widzieliśmy lub ktoś o niej mówił.

Dobrym sposobem na lokowanie swojej marki są gadżety codziennego użytku jak na przykład długopisy reklamowe. Przydadzą się zawsze i wszędzie, mogą być zarówno drobnym  niedrogim upominkiem od firmy podczas realizowania transakcji czy podpisywania umowy, a także elementem promocji podczas jakiejś akcji – tak jak wielu z nas nie weźmie ulotki, balona czy nieporęcznej gazety, tak długopis reklamowy zawsze będzie mile widziany w damskiej torebce, czy kieszeni marynarki. Wszelkie szkolenia, miejsca gdzie wypełnia się formularze wręcz wymagają zaopatrzenia w coś do pisania, zatem pole do prezentacji logo firmy w formie długopisów reklamowych jest bardzo szerokie i z pewnością w takiej wersji trafi do domów – w ręce kolejnych potencjalnych klientów.

Bardzo szeroka gama kolorów, kształtów, materiałów z jakich wykonane są długopisy reklamowe powoduje, że każdy dobierze odpowiedni wg swojego gustu i bez problemu można stworzyć niepowtarzalną wersję własnej wizytówki. Długopisy reklamowe mają naniesione znaki firmowe w formie tampodruku – kolorowego lub nie, tutaj nie ma żadnych ograniczeń, a wersje bardziej eleganckie na metalowej skuwce mają wygrawerowane reklamy. Zazwyczaj na długopisach reklamowych nanosi się nazwę i logo firmy, można również zamieścić krótkie , rozpoznawalne hasło związane z działalnością przedsiębiorstwa, ważne aby było ono wystarczająco czytelne i zapadające w pamięć, wtedy taka reklama będzie najbardziej skuteczna.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne