Strona głównaLifestyleFotografia Ślubna - Czy plener w dniu ślubu to zawsze dobry pomysł?

Fotografia Ślubna – Czy plener w dniu ślubu to zawsze dobry pomysł?

Planujecie ślub i zastanawiacie się, czy mini sesja zdjęciowa tego samego dnia jest wykonalna? Oczywiście! Grunt to dobra organizacja. I ja także zachęcam do jej realizacji. Dlaczego? Oto 4 konkretne powody i porcja rad, które pomogą Wam zaplanować plener ślubny tak, byście byli zadowoleni i bogatsi o magiczne zdjęcia.

Sesja ślubna a pogoda

Czynnik, na który nikt nie ma wpływu, a w dużej mierze decyduje o wykonaniu sesji plenerowej. Nie jest jednak powiedziane, że zdjęcia można wykonywać tylko przy bezchmurnym niebie i w pełnym słońcu. Doświadczony i kreatywny fotograf ślubny zaproponuje kadry, które miło Was zaskoczą nawet w przypadku niepogody. Nie wierzycie? Zobaczcie efekty takich sesji w mojej galerii.

Najlepszy czas na plener ślubny

Który moment jest najodpowiedniejszy na mini plener ślubny? Kiedy już Wasi goście bawią się w najlepsze! Wy możecie wykorzystać tych kilka chwil na pamiątkowe ujęcia tylko we dwoje. Osobiście najchętniej porywam nowożeńców na sesję zdjęciową, kiedy słońce powoli chowa się za horyzont. Mamy wówczas do dyspozycji piękne światło i kolory, które tworzą naprawdę spektakularne tło.

Zdjęcia z najbliższymi

Wesele to niepowtarzalna okazja, by na plener ślubny zaprosić także najbliższych, szczególnie jeśli zdjęcia odbywają się przy obiekcie. Do sesji plenerowej możecie zaprosić druhny, świadków, rodzeństwo i rodziców.

Autentyczne emocje

I najważniejsze! Dzień ślubu to kumulacja pozytywnych emocji i miłości, która Was rozpromienia. Warto uchwycić ten szczególny stan na pamiątkowych fotografiach. Taka okazja drugi raz się już przecież nie powtórzy!

Fotograf ślubny z Gliwic, ale nie tylko!

Nazywam się Grzesiek Kogut i jestem fotografem ślubnym ze Śląska. Szerokość geograficzna jednak nie ma dla mnie znaczenia. Fotografuję w całej Polsce. Jeśli macie jakiekolwiek pytania związane z obsługą fotograficzną ślubu i wesela, chętnie podzielę się swoim doświadczeniem. Napiszcie lub zadzwońcie i opowiedzcie mi o swoich planach.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne