Strona głównaModaJak wybrać sukienkę do karmienia?

Jak wybrać sukienkę do karmienia?

Małe dziecko wymaga stałej uwagi, dlatego też kobiety w okresie karmienia rzadko decydują się na jakiekolwiek wyjścia, szczególnie na takie uroczystości, jak chrzest, czy wesele. Obecność wraz z niemowlęciem jest nie lada wyzwaniem dla młodej matki. Pragnie ona jak najlepiej zajmować się swoją pociechą, a przy tym dobrze się prezentować i czuć się komfortowo w kreacji, w jakiej się pojawi. Na szczęście coraz więcej jest takich eleganckich sukienek do karmienia czy sukienki ciążowe wieczorowe, które można włożyć na wspomniane okazje, co zachęca karmiące kobiety do pokazania się w większym towarzystwie krewnych i przyjaciół.

Jaka sukienka do karmienia na chrzest?

Czy stylowa sukienka do karmienia na chrzest jest tylko marzeniem – z całą pewnością nie, ponieważ można znaleźć w sprzedaży takie modele, które będą się idealnie sprawdzać pod każdym względem. Sukienki przystosowane do karmienia pozwalają bardzo szybko i sprawnie uwolnić pierś i nakarmić dziecko w taki sposób, by kobieta nie musiała się krępować przy zebranych na tej szczególnej uroczystości. Szeroki wybór sukienek tego typu wcale jednak nie oznacza, że pierwsza kreacja z brzegu będzie tą najwłaściwszą. Warto więc zawsze przymierzyć sukienkę do karmienia na chrzest, by mieć pewność, że czujemy się w niej naprawdę komfortowo, a przy tym dobrany fason i kolor podkreśla walory naszej urody.

Sukienka do karmienia na wesele – która jest najlepsza?

Sukienka do karmienia na wesele jest dostępna w trzech podstawowych modelach. Pierwszy z nich to ten na zakładkę, najczęściej z dekoltem w serek. Możemy natrafić na sukienkę do karmienia na wesele tego typu z zakładką na wysokości piersi z górą, która jest wykończona w dowolny sposób. Innym modelem jest ten, w którym sukienka jest zapinana na guziki lub na suwak. Jeśli zwracamy uwagę tylko na szybkość, z jaką udaje się przystawić malucha do piersi, to sukienki te będą pod tym względem dobrze się sprawdzać. Jednak nie poczujemy się w nich wystarczająco komfortowo z racji tego, że zbyt dużo odsłaniają i nie są zbyt eleganckie.

Elegancka sukienka do karmienia na wiele okazji

Elgancka sukienka do karmienia, która sprawdza się na wiele okazji to najczęściej taka, która jest wyposażona w specjalne suwaki. W eleganckiej sukience do karmienia takie dodatki nie są widoczne, gdyż pozostają skryte pod ozdobną falbanką. Sukienki te nie odkrywają zbyt wiele, gdyż za pomocą suwaków udaje się stworzyć niewielki otwór, który w zupełności wystarczy, by nakarmić malucha. Ze względu na to, że suwaki nie są widoczne, sukienki tego typu można nosić wielokrotnie również wtedy, gdy okres karmienia dobiegnie końca. Jest to więc wydatek nie na jedną okazję, ale nawet na wiele lat, jeśli będziemy czuć się w takiej sukience szykownie i elegancko.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne