Strona głównaModaZnajdź swoją okazję w second-handzie!

Znajdź swoją okazję w second-handzie!

Chyba każdej z nas zdarzyło się kupić coś w second-handzie, lumpeksie, ciucholandzie czy po prostu sklepie z odzieżą używaną. Bez różnicy jak tego rodzaju sklep nazwiemy każda z nas wie że można tam znaleźć naprawdę ciekawe rzeczy w niezwykle okazyjnych cenach. Zła sława sklepów z odzieżą używaną wynika z mało atrakcyjnych placówek importujących wątpliwej jakości rzeczy zza granicy. Obecnie zakup rzeczy używanych to powracający trend z którego korzysta każdy bez znaczenia jaki ma status materialny. Znalezienie markowych ciuchów z metkami lub praktycznie nowych rzeczy uznanych producentów to powoli standard. Cała sztuka polega na wyszukaniu odpowiedniego secondhandu. Gdzie szukać wartościowych rzeczy w bardzo dobrych cenach? 

Szukanie ubrań wysokiej jakości w okazyjnych cenach jest znacznie trudniejsze w tradycyjnych lumpeksach. Dlatego polecamy skorzystać z lumpeksu online. Wygodnie nie wychodząc z własnego domu można przejrzeć setki a nawet tysiące rzeczy. Dzięki dokładnym zdjęciom całkiem łatwo ocenić, które z nich są nieznoszone, poza tym zalecamy zwrócić uwagę na opisy. Jeśli dana rzecz jest opisywana jako “w stanie bardzo dobrym” lub “idealnym” to właśnie tego powinniśmy oczekiwać od sprzedawcy. Pamiętajmy że kupując online mamy znacznie więcej praw niż kupując w sklepie stacjonarnym. Każdą rzecz możemy odesłać w ciągu 14 dni. Na spokojnie przymierzyć w domu i zdecydować czy się nam podoba. To naprawdę wprost doskonałe rozwiązanie dla łowców okazji. 

Kupowanie rzeczy w dobrych second handach charakteryzuje się tym że ubrania używane tam oferowane pochodza od uznanych producentów. Przez co niekiedy markowe ubranie może posłużyc dłużej niż nowy odpowiednik kupiony w sieciówce. Różnice w cenach są po prostu fantastyczne. Rzeczy, które w sklepie kosztują kilkaset złotych możemy dostać za kilka lub kilkanaście złotych. Nic dziwnego że nawet wśród kreatorów mody oraz influencerów kupowanie rzeczy w second-handach jest po prostu modne! 

Przekonaj się sama i znajdź swoją własną okazję, którą pochwalisz się znajomym 🙂

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne