Strona głównaUncategorizedZnany Księgowy - najlepszy partner twojej firmy.

Znany Księgowy – najlepszy partner twojej firmy.

Zacznij współpracę z naszym biurem rachunkowym i ciesz się korzyściami płynącymi ze współpracy z nami. Nasi przedsiębiorcy jednogłośnie chwalą sobie współpracę z naszym biurem księgowym. Opinie o nas możesz przeczytać na naszej stronie internetowej. Przeczytaj również opinie naszych klientów na gogle my business. Jeśli chcesz, możemy dać państwu numery do kilku naszych klientów z którymi współpracujemy obecnie. Przekonaj się sam rozpoczynając z nami współpracę. Głównym celem naszej działalności jest satysfakcja klientów. Niech o nas świadczą liczni klienci czy poziom świadczonych usług. Nasza oferta handlowa skierowana jest do dużych firm ale również dla klientów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z działalnością gospodarczą. Za wyborem naszego biura do świadczenia usług księgowych oraz prowadzenia spraw kadrowo-płacowych przemawia kompleksowość naszej oferty i atrakcyjne ceny. Zadzwoń do nas lub napisz emaila.

Ofertę cenową omawiamy i ustalamy zawsze z klientami indywidualnie, by jak najlepiej odpowiedzieć na ich potrzeby i wymagania, ale również wybrać najkorzystniejszą opcję.

Oferta biura rachunkowego skierowana do polskich firm

Do każdego nasze klienta przypisany jest jeden ekspert księgowy, który świadczy pomoc przy rozwoju państwa biznesu. Jeżeli dopiero planujesz zarejestrować firmę, zapraszamy do naszego biura rachunkowego Znany Księgowy – pomożemy bezpłatnie wypełnić dokumentację rejestrującą, doradzimy jaką formę opodatkowania wybrać. Biuro rachunkowe Znany Księgowy oferuje usługi księgoweznany-ksiegowy.pl . Doświadczeni pracownicy regularnie uzupełniający wiedzę w różnych formach np. poprzez udział w kursach sprawnie poprowadzą twoje rozliczenia podatkowe. Do państwa dyspozycji mamy profesjonalistów z zakresu księgowości. Wychodząc naprzeciw państwa potrzebom proponujemy usługi księgowe dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zakres świadczonych usług to: prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów; rozliczanie ryczałtowych form opodatkowania; prowadzenie ksiąg handlowych; obsługa kadrowo-płacowa; pomoc przy zakładaniu oraz likwidacji działalności gospodarczej; rozliczenia pit, zus, pfron; pomoc w zakresie szkoleń bhp; odbiór dokumentów od klientów; reprezentowanie klienta przed urzędem skarbowym, zus; pomoc w zakupie oraz instalacji kas fiskalnych. Oprócz doradztwa finansowego zajmiemy się również sporządzaniem deklaracji podatkowych i pomożemy w kwestiach dotyczących rozliczeń publicznoprawnych. Zadzwoń do nas lub napisz.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne