Strona głównaDzieciDrugie życie odzieży ciążowej

Drugie życie odzieży ciążowej

Drugie życie odzieży ciążowej? Odpowiedź brzmi: zależy. Wiele przyszłych mam wychodzi z założenia, że na przykład sukienka ciążowa nie przyda się po ciąży i najlepiej ją zachować na przyszłą ciąże lub oddać innej potrzebującej przyszłej mamie. Jednak jest to błąd w myśleniu! Nie warto wyrzucać wciąż dobrych rzeczy. Wystarczy trochę kreatywności, a ubrania ciążowe można nosić przez całe życie.

Sukienka ciążowa przydatna również po narodzinach

Nowoczesne sukienki ciążowe są projektowane w taki sposób, aby można je było potem łatwo przerobić na sukienki codzienne lub nosić je bez przerabiania. Co więcej, można kupić taką sukienkę ciążową, która jest również sukienka do karmienia. Główną zaletą takich sukienek jest przemyślana konstrukcja, która pozwala na dyskretne i wygodne karmienie dzidziusia piersią. Takie sukienki do karmienia posiadają wygodne zapięcia z magnesami, guziczkami czy z suwakiem. Często są one przykryte zaszewką lub falbanką.

Sukienka po ciąży przyda się w czasie połogu

Sukienkę po ciąży można również przerobić tak, aby pasowała ona na czas, gdy figura świeżej mamy dochodzi do siebie po porodzie. Powrót do wcześniejszej wagi może trwać latami, więc warto wykorzystać te sukienki. Można je nosić jako sukienki oversize w lato lub koszule nocne.

Spodnie ciążowe i spódnice ciążową można nosić zawsze

Spodnie ciążowe z elastyczną gumką są naprawdę wygodne nawet jeśli nie jesteś w ciąży. Trzymają brzuch, nie opinają, a ubrania na nich bardzo dobrze wyglądają. Tak samo rzecz się ma ze spódnicami ciążowym, które również mają gumkę. Taka spódnica robi świetną talię, a gumka nawet spłaszcza trochę brzuch.

Ze spodni ciążowych można również zrobić bardzo wygodne szorty z wysokim stanem. świetnie będzie do nich wyglądać krótka bluzka, która podkreśli figurę oraz talię.

Bluzki ciążowe jako tuniki

Za duże bluzki ciążowe sprawdzą się świetnie jako tuniki lub bluzki oversize. Jeśli są jednak dla ciebie zbyt za duże, to można je w prosty sposób przerobić lub założyć pasek w talii. Można je nosić również jako koszule nocne, które sprawią, że w nocy będziesz się czuła bardzo swobodnie.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne