Strona głównaUncategorizedNiespodzianki urodzinowe

Niespodzianki urodzinowe

Jaki bukiet dać na urodziny? Niedoświadczonemu nabywcy łatwo jest pomylić się przy wyborze formy kompozycji i dekoracji, a także pomylić się z rodzajami i odmianami roślin.

Wybierając niespodzianki urodzinowe, możesz zacząć od relacji z osobą urodzoną, jej statusem i wiekiem:

Czy kwiaty są przeznaczone dla szefa? Ode mnie możesz przedstawić klasyczny bukiet. Jeśli jest to prezent zbiorowy, odpowiednia jest luksusowa kompozycja z rzadkimi roślinami i ciekawą dekoracją, na przykład kosz z Banksią lub kartamuzą w niezwykłej doniczce.

Oryginalne bukiety urodzinowe polecane są również partnerom biznesowym – mogą to być rzadkie kwiaty i ciekawa prezentacja, na przykład w stylu korporacyjnym.

Egzotyka jest świetna dla mężczyzn. Bukiety powinny być surowe i jasne, z długimi łodygami.

Młodym kobietom zaleca się wybieranie kompozycji w jasnych kolorach, a kobietom w wieku Balzac – bardziej nasyconym. Na jej urodziny odpowiednie są kwiaty ciemnych odcieni.

Liczba pąków w bukiecie może pokrywać się z wakacjami. Na przykład zaprezentuj 25-kolorową kompozycję na swoje dwudzieste piąte urodziny.

Zawsze należy odepchnąć się od symboliki roślin. W ten sposób nie tylko pogratulujesz tej osobie, ale także powiesz jej o swoich uczuciach lub zechcesz czegoś:

dawaj żółte maki lub bzy na życzenie bogactwa;

jako symbol sukcesu – fiołki;

długowieczność obiecują chryzantemy i nagietek;

słonecznik mówi o czystych myślach;

czerwone tulipany – deklaracja miłości.

Daj swojej ukochanej kobiecie czerwone róże i goździki, stokrotki i niezapominajki. Możesz wysłać kwiaty chryzantemy do przyjaciela lub dziewczyny. Przyjaźń symbolizują także żółte róże.

Pamiętaj, że urodziny to doskonała okazja do eksperymentów florystycznych. Bukiet będzie wyglądał bardziej uroczyście, jeśli ułożysz kwiaty za pomocą pudełka, sadzarki lub wiklinowego kosza. Dodaj słodycze lub jagody do kompozycji, włóż kartę z życzeniami. Niezwykły bukiet na urodziny dziewczynki lub dziecka może obejmować miękką zabawkę.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne