Strona głównaUrodaSprzedaż kosmetyków

Sprzedaż kosmetyków

Firma Arbonne została założona w 1975 roku przez szwajcara Pettera Mørcka. Od samego momentu powstania realizuje podstawową zasadę produkcji kosmetyków tylko i wyłącznie pochodzenia roślinnego. Marka ta, rozwinęła się na tyle szeroko, że dziś obecna jest na kilku kontynentach, a swoją sprzedaż realizuje w krajach takich jak m.in. Kanadzie, Australii czy Stanach Zjednoczonych. Co ważne, wszystkie produkty opatrzone tą marką są przyjazne i bezpieczne dla środowiska (w ich składzie nie znajdziemy parabenów oraz sztucznych barwników, a także składników pochodzenia zwierzęcego), zwłaszcza dlatego że ich skład testowany jest naukowo pod względem bezpieczeństwa.

Firma postawiła sobie za cel promowanie zdrowego stylu życia zgodnego z naturą oraz naturalnym środowiskiem. Oczywistym jest, że współczesny człowiek nie jest w stanie “uwolnić” się od używania kosmetyków. Dlatego warto, aby stosowane produkty przez każdego konsumenta były jak najbardziej ekologiczne oraz jak najmniej szkodziły środowisku naturalnemu.

W ofercie firmy znaleźć można szereg kosmetyków zarówno do pielęgnacji ciała, kosmetyków kolorowych a także różnorodne wegańskie produkty spożywcze które mają za zadanie poprawić ogólny stan zdrowia, odporność, wzmocnić organizm oraz dostarczyć mu niezbędnych minerałów i witamin.

Arbonne realizuje od lat niezmienną strategię sprzedaży bezpośredniej, do której dołączyć może praktycznie każdy. Konsultantką można zostać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie https://chibonne.pl/  , przesłanie wiadomości na podany adres mailowy lub poprzez kontakt telefoniczny. Pracę można podjąć zarówno w pełnym jak i częściowym czasie pracy, dlatego na dołączenie do zespołu decydują się także osoby poszukujące dodatkowego źródła dochodu. Firma (jak sama podkreśla) organizuje regularnie, najczęściej co miesiąc spotkania oraz szkolenia sprzedażowe i biznesowe dla jej członków, a także dba o to, aby wszyscy konsultanci stanowili zgrany zespół.

Poczucie tworzenia czegoś ważnego w zgranym zespole, uzyskiwanie satysfakcjonujących zarobków, możliwość ciągłego rozwoju osobistego, a przede wszystkim dążenie do poprawy środowiska naturalnego i budowania o tym świadomości w ludziach pozwala konsultantom połączyć pracę i przyjemność.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne