Strona głównaDzieciWybieramy wózek mutsy dla naszego Malucha!

Wybieramy wózek mutsy dla naszego Malucha!

Wybieramy wózek mutsy dla naszego Malucha!

Łóżeczko mamy, przewijak wybrany, no tak… ale co z wózkiem? To w końcu on, zaraz po łóżeczku jest najważniejszym punktem naszej listy wyprawkowej. Na rynku dostępnych jest tak dużo modeli wózków, że na pewno każdy przyszły rodzic znajdzie coś dla siebie.

Najważniejsze to dostosować wózek do trybu życia młodych rodziców, jak i miejsca zamieszkania. Należy wziąć pod uwagę to, czy zamierzamy z Maluchem często podróżować, więc wózek musi być kompaktowy, żeby z łatwością zmieścił się w bagażniku auta,  czy mieszkamy w bloku i koniecznością będzie wnoszenie wózka po kilku piętrach,więc podstawowym wymogiem będzie jego lekkość. Dodatkowo dochodzą takie czynniki jak komfort dziecka, jak i wygoda rodziców.

 

Wózek mutsy z gondolą to zawsze dobry wybór!

Najpopularniejszym modelem wózka mutsy jest wózek głęboki, czyli z gondolą. Nasz Maluch będzie się cieszył takim wózkiem do 8 miesiąca życia. Noworodka można ułożyć w pozycji leżącej, a w późniejszych miesiącach życia w pozycji siedzącej. Jeżeli zdecydujecie się na zakup takiego wózka, należy zwrócić uwagę na to, czy gondola ma min 70-80cm długości, jest to ważne szczególnie w zimie, kiedy jak najbardziej chcemy uchronić Maleństwo przed zimnem. Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę przy zakupie, to możliwość odpinania tapicerki, ponieważ dobrze jest ją od czasu do czasu wyprać.

 

Wózek wielofunkcyjny to zakup najbardziej opłacalny!

Coraz modniejsze stają się wózki wielofunkcyjnie, tzw. 3w1. Dlaczego? Dla przyszłych rodziców taki zakup jest najbardziej opłacalny, ponieważ wózek mutsy spełnia wtedy funkcję wózka z gondolą, wózka spacerowego oraz wózka z możliwością założenia na stelaż fotelika samochodowego. Wszystko opiera się na jednym, solidnym stelażu, a dzięki zamontowanemu adapterowi część górną można bez problemu zmieniać i wymieniać, przez co wózek rośnie razem z Maluchem.

Na jakikolwiek wózek się zdecydujecie, pamiętajcie, że najważniejsze to to, by nasz Maluch czuł się w wózku komfortowo i wygodnie, a rodzice czuli, że wózek jest łatwy w obsłudze i lekko się prowadzi. My możemy polecić holenderską markę mutsy, wózek mutsy słynie z lekkiej, solidnej konstrukcji i możliwości wielostopniowej regulacji, dzięki czemu z łatwością dostosujecie wózek pod Malucha, jak i pod siebie.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam i Maleństwu szerokiej drogi.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne